Kontakt

Post- og besøksadresse:
Vi er en blitt endel av Foodtech Interiør og Storkjøkken. AVD Stavanger

Orstadvegen 200. 4353 Klepp Stasjon

Sentralbord: 51 52 65 80   -    E-post: post@foodtech.no

 
  
 Telefon:E-post:
SALG   
Jone Aasland900 35 646jone@foodtech.no
Mona Øvestad957 71 799   mona@foodtech.no
Faktura 22087070faktura@foodtech.no
SERVICEAVD.:  
Rikard Helseth913 45 486rikard@foodtech.no
Glenn Fuglestein918 85 033
 
glennf@foodtech.no 

 
Om du ønsker pris og forslag til en fast serviceavtale på nytt eller eksisterende utstyr -
nøl ikke m
ed å ta kontakt med oss! service@foodtech.no eller jone@foodtech.no

    CADDY